Поиск по этому блогу

РОЗПОВІДАЮТЬ ДОКУМЕНТИ.
Газета "Ленінська правда" про первинні осередки Товариства книголюбів на Сумщині.
[…]. За звітний період в області на третину збільшилась кількість членів товариства, нині їх понад 100 тисяч.
Поліпшилась пропаганда книги засобами масової інформації. Добре працює обласний університет «Книга», лекторії «Світ – розкрита книга», «Образ трудівника села в книгах радянських письменників», «З любов’ю до природи» та інші.
Багато робиться в клубах книголюбів сумського виробничого об’єднання «Електрон», магазинах-клубах «Планета» і «Буревісник» обласного центру, колгоспу «Україна» Лебединського району, Річківської середньої школи Білопільського району та ряду інших.
Відмінно працює клуб екслібрисів, створений при Сумській міській організації книголюбів. Він взяв участь у кількох міжнародних виставках книжкового знака. Особливу увагу приваблює діяльність сумського книголюба С. М. Арбузова. До 170-річчя з дня народження Т. Г. Шевченка він влаштував книжкову виставку, на якій представив 150 екземплярів книги «Кобзар» різних років видання.
Разом з тим у роботі первинних організацій товариства є й суттєві недоліки. В результаті безконтрольності з боку правлінь міських і районних організацій товариства книголюбів на суконній фабриці, м’ясокомбінаті, заводі залізобетонних виробів і конструкцій, в ремонтно-будівельному управлінні «Ремфасад», в обласному управлінні торгівлі в Сумах, в колгоспі імені Куйбишева Сумського району, в радгоспі «Михайлівський» Лебединського району. Лекторські групи Путивля і Тростянця в минулому році не прочитали жодної лекції по пропаганді літератури. […].
Конференція книголюбів // Ленінська правда. – 1984. – 28 березня. – С. 3.

Комментариев нет:

Отправить комментарий